Sohbet Chat

sohbetSohbet

Chat Sohbet Odaları
İnternet ortamında arkadaşlıkların ve dostlukların doğru adresini mi arıyorsunuz? O zaman bu sorunun tam cevabı olarak doğru adres Nefesim.org sizlere farklı zeminde ayrı ayrı bölümlerde farklı chat yapma imkanı sunar.
Genç kesimin uğrak noktası olarak öne çıkan bu proje 2007 yılında oluşuma geçmiş ve gelişen teknolojilere ayak uydurarak modern çağın IRCd platformu olarak kendini zirveye taşımıştır. Gerek teknik yenilikler gerekse dinamik sohbet hizmetinin en iyisini sunmak için birbirinden değişik projelere imza atmakta her daim öncü olmuştur. Kullanıcılarımıza sunduğumuz projelere şöyle bir göz atalım ;
Java destekli (esChat) sohbet hizmeti.
Flash destekli (LightIRC) chat sohbet hizmeti.
Günümüz Java, Flash, Mobil destekli yani her türlü alternatif sunan Nefesim.org ayrıcalığı..

Nefesim Sohbet
Dünyada en fazla kullanılan sohbet proğramı olan Nefesim Script ile birlikte sonraları popüleritesini yitirmiş olan mIRC yazılımı uzun yıllar önce yerine web tabanlı yazılımlara bırakmak zorunda kaldı. Senelerdir her türlü hizmette öncü konumda olan Nefesim Sohbet, bu hizmet karşılığında tüm masraflarını sponsorlu bağlantılar üzerinden karşılayarak bu gelirin bir kısmını tekrardan yatırım yapmak amaçlı satın almalara harcamıştır. Geçmişten günümüze her alanda hizmet vermesiyle birlikte büyük kitlelere ulaşmayı başaran en fazla tıklanan sohbet sitesi olarak karşınızda.
Chat odaları denildiğinde her yaş grubundan insanların Nefesim adını ağzından duyabilmeniz mümkün olacaktır. İster kamu görevlisi olun isterseniz serbest meslek ile uğraşın, günün belirli vakitlerini kendinize ayırmak isteyeceksinizdir. İşte tam da bu noktada sitemiz sizin yardımınıza koşmaya hazır olarak bekliyor! Evet, bunun her türlü garantisini verebilmemiz mümkün. Biz idda ediyoruz ki bizi deneyenler artık farklı arayışlar içersine girme gereksinimi duymayacaktır.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
566 okuma
29 Mart, 2016
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?