Samsun Sohbet Odası

samsun-sohbet-odasiSamsun Sohbet Odası

Gelişen teknoloji sayesinde paylaşımlar yazılı ve görsel olabilme özelliği kazandı. Eskiden sadece yazışma yoluyla yapılan iletişim zaman ilerledikçe yerini sesli iletişime bıraktı. Günümüzde ise görüntülü ve sesli olarak iletişimin sağlanması teknolojinin ne kadar gelişmiş olduğunu bizlere gösterdi.

İnternet ortamında oluşturulan sohbet siteleri sayesinde iletişimin kalitesi de artmış oldu. Sadece tanıdıklarımızla iletişim söz konusu olmaktan çıktı. Yeni insanlarla da tanışma fırsatını bizlere sundu. Bu siteler sayesinde toplumda içine kapanık olarak adlandırılan çekingen ve iletişim kurmakta zorlanan kişiler de tanımadıkları kişilerle tanışma ve konuşma fırsatı yakalayarak sohbet etme cesaretini elde etmiş oldular. Arkadaş çevrelerini geliştirerek sosyal çevre edinme fırsatını yakalamış oldular.

Kendilerini doğru bir şekilde ifade etmelerini öğrenmiş oldular. Karşısındaki kişiler onları tanımadığından dolayı kendilerini daha rahat bir şekilde ifade ederek karşısındaki kişilerle muhabbet etme imkanına kavuşmuş oldular. Samsun sohbet odası iletişimi sağlayan siteler arasında yer aldı. Samsunlular bu sohbet odası sayesinde bir araya gelerek arkadaşlık oluşturdu.

sohbete-basla

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
290 okuma
19 Mart, 2016
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?