Google ve Nefesim Sohbet

Google ve Nefesim Sohbet

Merhaba arkadaşlar herkez tarafından bilindiği gibi sitelerimiz google arama motorunda gerekli seviyelere gelmediği takdirde gereken kullanıcı sayısına ulaşmamız mümkün olmuyor çünkü dünyada olduğu gibi ülkemizde yani türkiye de hemen hemen hepimiz günde defalarca googleye girip bazı kelimeler aratmaktayız ve aradığımız her konuyuda orada bulmamız mümkündür google ve nefesim sohbet diye düşündüğümde bizlerde sohbet kelimesi başta olmak üzere bir çok kelimede googlede yerimizi almış bulunmaktayız ve tabi bunun yanında diğer arama motorlarıda çok önemli örnek verecek olursak yandex ve bing gibi buralarda da sağlıklı ve dikkatli bir şekilde yerimizi aldık ve çalışmalarımız devam etmektedir.

Neden arama motorları bu kadar önemli çünkü insanlar her aradıklarını artık arama motorlarında bulmaktalar aslında bunun bir etkiside insanlarımızın artık cep telefonlarından günün her saati bütün işlerini görmeleri düşünün yani mobil sohbet bile artık çok gelişmiş durumda ve cep telefonundan dj lik bile yapabilecek durumlara geldik, bu konuyu yine farklı başlıklar altında incemeleye devam edeceğiz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
409 okuma
7 Aralık, 2016
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?