Facebook Soyunan Kızlar

Facebook Soyunan Kızlar

Hoşgeldiniz arkadaşlar bugün ki konumuza başlamadan önce Nefesim.org yönetimi olarak yeni yılda herkeze ilk olarak sağlık ile beraber huzur bol kazanç ve sonsuz mutluluklar diliyoruz.

*

Bugün konumuzun içeriği facebook soyunan kızlar aslında facebook hayatımıza girdi gireli artık hemen hemen hiç gizli ve saklımız kalmadı denecek kadar az yani utanmasak tuvalette bile resmimi çekip atacağız çok fazla abarttığımızı belirtmeliyim ülke olarak şimdi bu yazımı okuyup kızacak olan bazı kesimlerde olacaktır ama inanın umrumda bile değil ben düşüncelerimi açıklamak istiyorum ve buda özgür irademdir. Evet konumuza geri dönecek olursak paylaşım yapmak bence de çok güzel anlamlı ve bazen çok faydalı bir amaç lakin komşumuz açken biz günde yediğimiz her öğünün yemeklerini burada insanların gözüne batarcasına paylaşmamız hiç hoş değil şimdi diyeceksiniz ki internete para buluyorda yemek mi yiyemicek evet o kadar parası olmayabilir anlayışlı olmalıyız arkadaşlar ve yemek içmek konusu başta olmak üzere hastanede ameliyat sonrası durumlarda aile içi kutsal durumlarda gibi buna benzer paylaşımlarımıza çok dikkat edelim lütfen ve birde facebook sohbet bölümünüde abartılı kullanan arkadaşlara sesleniyorum sanal alem sosyal bir genel evi değildir yada kadın pazarlama kız pazarlama aracıda değildir veya cinsel ihtiyaçlarınızı karşılamak için kurulmuş bir sitede değildir oradaki kameralı sohbet imkanını insanlarımız çok iyi amaçlar ile kullanıyorlar uzaktaki akrabalarını dostlarını görüntülü olarak görebiliyorlar facebook soyunan kızlarımıza sesleniyorum kendinizi lütfen kötü amaçlı insanlara alet ettirmeyin daha dikkatli olalım lütfen sohbet yapmanın daha güzel seçenekleri de vardır okuduğunuz için teşekkür ederim.

Cinsel sohbet arayan arkadaşlar TIKLAYIN

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
552 okuma
10 Aralık, 2016
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?