Facebook Sohbet Odaları

facebook-sohbet-odalariSon günlerde facebook başta olmak üzere sosyal paylaşım siteleri hayatlarımızda önemli bir ölçüde yer almakta ve bu hiçte iyiye gitmiyor çünkü gençlerimiz telefonlarını ellerinden bırakmıyor otobüste,metroda,hastanede,okulda,kantinde,evde ve hatta tuvalatte bile devamlı birşeyler paylaşma ve facebook sohbet aracılığı ile kendine uygun bir sevgili bulma çabasındalar.
Bu aslında çok yanlış bir durum gençlerimiz burada birileri ile tanışıp daha sonraları bir araya gelip hayatlarında daha önce yaşamadıkları kötü olaylar ile karşılaşabiliyor,bir çok gençlerimiz tuzaklara düşebiliyorlar,tabiki facebook ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde bulunabiliriz ama herzaman başta ailemiz olmak üzere başımızı telefonumuzdan kaldırıp çevremize bakmalıyız,facebook da değil çevremizde sevgili ve bay bayan arkadaşlıklar kuralarım inanın bu çok daha sağlam ve güvenilir olacaktır.
Iyi Sohbetler…

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
242 okuma
12 Kasım, 2015
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?