Emo Sohbet

emo-sohbetEmo Sohbet

Ülkemizde ve dünyada her geçen gün farklı tarzda insanlar ortaya çıkmakta ve bunlarıda bir kitle olarak görüp kabullenmemiz gerekmektedir, çünkü insanlarımız en azından özgür olmayı hakediyor, emo sohbet adı altında bazı imkanlar sunmak istedik ve onlarından rahat ve huzurlu bir şekilde iletişime geçebilmeleri için emo sohbet sitelerini kurduk şimdi birazda emo sohbet nedir emo kimlere denir emo nasıl bir yaşam tarzı biraz inceleyelim

Emo Kimlere Denir?

Emotional kelimesinin kısaltması. Türkçe olarak duygusal anlamı taşır.
Emo olarak bilinen gençler farklı giyimleri ve konuşmalarıyla dikkat çekmekte. Genelde saçlarını, tek gözlerini kapatacak kadar öne yatırmaları, spreyle kabartmaları, gözlerinin etrafına siyah kalem çekmeleri, yüzlerine abartılı piercing takmaları, dövmeleri ile ön plana çıkarlar.
Bugünün modern Emo Rock’ının temsilcileri Incubus, Dashboard Confessional, Jimmy Eat World, New Found Glory, Hoobastank, Hardcore Punk’ın bir uzantısı olarak başlayan Emo Rock kısa zamanda, modern punkların ve indie rockerların yeni favorisi oldu, progressif gitar tonları, karmaşık şarkı yapıları, melodik ve dinamik gürültüsü ile hemen tanındı.

sohbete-basla
Bir kısım ise pop’a daha yakın durdu. Emo şarkı sözleri, oldukça kişisel, şiirsel ve biraz da itiraf havasında. Diğer rock türlerinden biraz daha az maço. Her ne kadar “sen bunu külahıma anlat” dense de, reklam ve ticari kaygılara karşın, reklamı yapılan müziğin gerçekten duyguları yansıtamayacağı görüşündeler. Bu yüzden aynı anda hem enerjik ve mücadeleci, hem de kişisel, özel ve aşırı duygusal olmayı başarabilen bir tarz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
565 okuma
31 Mart, 2016
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?