Cinsel Sohbet

cinsel-sohbet

cinsel-sohbet

Cinsel Sohbet

Cinsel sohbet denilince ilk akla gelen cinsel bir ilişki olabilir fakat durum sadece yazılı sohbet odalarında yada görüntülü sohbet odalarındaki iki farklı cinsin birbirlerine erotik resimler yada erotik görüntülerini açıp tahrik edici sözler söyleyip sesli sohbet sitelerinde olduğu gibi yani bastırılmış erotik hislerimizi yansıtmak değildir,cinsel sohbet çok akıcı ve çok kapsamlı bir konudur bunlara az önce örnek gösterdim.

Şimdi öncelikle cinsellik nedir bunu biliyormuyuz yada ne kadar biliyoruz?cinselik nedir bunu ele alalım bu yazımızda,normalde cinsellik nedir dediğimizde ilk aklımıza gelen sexy sohbetler olabilir ama yada bay-bayan cinsiyetimiz nedir,halbuki çok daha farklı bir durum söz konusu biraz daha açaçak olursak,cinsiyet cinselliğin sadece bir parçasıdır nasılmı?anotimik olarak vücüdumuzdaki cinsel organlarımız tamamen biyolojik aslında ayrıca bu organlarımıza bağlı olarak hormonlarımızın belirlediği cinsiyetimiz az önce dediğim gibi cinselliğin bir parçasıdır,cinsel organlar ve hormanal hislerimize bağımlı olarak gelişen üreme cinselliğin diğer bir parçasıdır.

Kısaca cinsellik ve cinselliğin bazı parçalarını açıkladıktan sonra bir kaç detay daha belirtmek isterim,mesela dinimizde cinsellik,bu konuda çok önemli ve hayatımızda herzaman bilinmesi gereken kurallar içermektedir örnek verecek olursak; dinimizde cinsel sohbetler nasıl olmalıdır ve kimlerle yapılmalıdır,dinimizde yasak ilişkiler nelerdir?bu konularımızı farklı yazılarımızda daha kapsamlı ele alacağız.

www.nefesim.org sitesindeki ben ve diğer görevli arkdaşlar ile cinsel sohbet,erotik sohbet ve sıcak sohbet odalarına karşı olmadığımızı belirtmek isteriz sadece rahatsız edici olmadan aşırıya kaçmadan kendi cinsel tercihlerinize göre sizler için hizmete sunduğumuz cinsel sohbet odalarımızda dilediğiniz gibi sohbet edebilirsiniz.

İyi sohbetler.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
366 okuma
26 Kasım, 2015
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?