Cilt Bakımı Yöntemleri

cilt-bakimi-yontemleriCİLT BAKIMI YÖNTEMLERİ

Cilt Bakımı ;

Öncelikle Cilt Temizleme Yapalim Bayanların ilgilendikleri Temizleme Ve Dogal Bitkilerden Oluşur. Baslayalım; Ben Kozmetik Ürünleri Fazla Kullanmam Ama Evde Kullanırm Daha Etkili Pırıl Bir cilde Sahip Olmak Icin Tonik Yapimi Yarım Bardak Su 2 Çay Kaşığı Papatya Çayı Yoksa Yeşil Veya Yesil Suda Karıştırıp Cildinize Uygulamınız Yeterlidir Piril Pirl Cilde sahip Olacaksınız Yüzünüzdeki Siyak Noktaları Yok Eder cilt Temizlemeye Gecelim;

Kaliteli Cilt Bakımı Ürünleriyle Giderebilmek Mümkündür,Yüzdeki Lekeler Icin Bitkisel Maske Tarifi,Yüzdeki Lekeler Icin Bitkisel Maske Tarifi; Limon Suyu Yarim Tatlı Kaşığı .. Su Yarım Tatli Kaşığı..üzüm Sirkesi.

Hazırlanısına Gecelim Listede Yer Alan Malzemeleri Bir Araya Getirip Karıstıralım Pamuk Yardımıyla Karısımı Dairesel Hareketlerle Yüzünüze Sürün 30 Dk Bekledikten Sonra Yüznüzü Yıkayıp Temizleyin Haftada 1 Kere Düzenli Olarak Kullandığınızda Lekelerin Kaybolduğunu Görceksiniz,Sivilce Lekeleri Icin Maskeye Gecelim Simdi , Malzemeler Süt 2 tatli Kaşığı Bal Yarım Tatli Kaşıgı Yumurta Beyazı 1 Adet Hazırlanısı; yumurta Beyazını Köpürtene Kadar Cırpın Ve Diğer Malzemleri Ilave Edin Karıstırın Maskeyi Cilidnize Sürn 10 Dk Bekletin Soğuk Su ile Cilidnizi Maskeden Arındırın 4 Günde Bir Olmak Üzere 3 Ay Düzenli Olarak Kullanın silvilcelere Son,Cilt Lekesi Icin Elma Sirkesi Ve Maden Suyu 2 Fincan Karıstırın Cildinize Sürün Sabah Aksam Pamuk Yardımı ile Sürn 30 Dk Bekletin Sonra Yıkayın Cilt Lekeleri Hem Kolay Hemde Masrafsız Güzellege Sahip Olabilrsniz..

cilt-bakımı-yöntemleri

Kuru Ciltler Icin Özelikle Nemlendirici Sürmenizi Tafsiye Ederim Yüzlerini Temizledikten Sonra mutlaka Nemlendirici Kullanmalısınız.
Bu güzel yazısı için site sahibi Deniz hanıma teşekkür ederiz.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
963 views okuma
2 Ocak, 2016
Cem

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


© 2017 - Denizhan
Sohbet - Sohbet odaları - Sohbet siteleri Curcuna.org

Şuanda 0 ziyaretçi çevrimiçi
0 ziyaretçi, 0 üye