Bedava Sohbet

Bedava Sohbet

Merhaba arkadaşlar malum sizlerinde bildiği gibi artık yazılı sohbet sunucuları yada bedava sohbet imkanı tanıyan siteler azaldı ve tamamen yok olma tehlikesi yaşamaktadır bunun nedenlerini insanlarımız pek bilmiyor sadece zamanını geçirmek ve real hayatta yaşadığı bir çok sıkıntıyı sorunu burada sanal ortamda yaşamak istemiyor amaç kimilerine göre bu rahatlığı bularak sohbet edebilmek kimilerine göre ise kendine uygun bir arkadaş sevgili yada eş bulabilmek bizler illaki bu bütün düşüncelere saygı duyuyoruz fakat günümüzde maddi çıkar amaçlı insanlar site sahipleri bulunmaktadır.

Bedava Sohbet

Bedava Sohbet Tarihi

Yazılı sohbet sitelerinin geçmişi çok uzun yıllara dayanmaktadır şöyle bir örnek verebiliriz mesela düşünün şuanda insanların çoğunun evinde bilgisayarı bulunmakta ve normal olarak internet bağlantısı modem vs. yani gereken herşey ama yıllar öncesi bırakın modemi insanlar evlerine bilgisayar bile almakta çok büyük zorluklar yaşıyorlardı ve o zamanlar internet cafe furyası patlak verdi ve hemen hemen artık her köşe başında bir cafe işletmesi kuruldu bir çok insan sanal alemi bu şekilde tanımış oldu düşünün o zamanlar en çok sevilen ve tutulan siteler yazılı sohbet odaları içerikli sitelerdi ne kadar uzun ve eskiye dayanan bir kavram olduğunu buradan rahatlıkla anlamaktayız. Sanal sohbet o zamanlar yeni olmasına rağmen çok tutuldu sevildi ve masumca başlayan arkadaşlıklar evlenen insanlar bile oldu ve tabi bizim insanımız işin içine maddiyat sokmadan durmaz yıllar geçtikçe teknoloji ilerledikçe bu işleri site sahipleri kazanç kapısı olarak görmeye başladılar ve bedava sohbet kavramı bitme derecesine geldi ücretsiz sohbet yerine üyelikleri çıkardılar paralı üyelikler gold üyelikler gibi insanlara koşul ve şart sundular yani parayla sohbet ortamı kurulmaya başlandı şuanda bile ücretsiz sohbet adı altındaki bir çok chat sitelerinde giriş bedava olmasına karşılık admin ve görev almak isteyen arkadaşlara aylık yıllık para ile yetki satışı yapılmaktadır yada sohbet odası kiralanmakta tabi bu size bağlı bir durum adam girişi bedava tutmuş ama bir isteğin varsa buda paralı yersen yani 🙂 ilerleyen günlerde bu konuyu daha açık bir şekilde ele alacağız şimdiden iyi sohbetler dileriz.Nefesim.org Yönetimi.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
460 okuma
18 Şubat, 2017
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?