Bayan Sohbet Odası

bayan-sohbet-odasiBayan Sohbet Odası

“Bugün, geri kalan hayatınızın İLK GÜNÜ” bu gerçeğin karşısında kim ne kadar durabilir ki? O zaman ne yapmak gerek? Her günü hem ilk, hem de son günü gibi yaşamalı insan. Yeni bir hayat kurmalı sonsuza kadar yaşayacamış gibi, yeni arkadaşlar bul ve mutlu ol olmalı felsefesi, iyiliğe yakın ol ama her şey için de son günmüş gibi yaşa bir yandan da demeli kendine.

Yeni arkadaşlar bul ve mutlu ol düşüncesiyle, kalan hayatımızın son gününü nasıl daha iyi hale getirebiliriz biraz bakalım…

Zorluklar karşısındayken zaman çok yavaş ilerler, güzellikler karşısındaysa çabucak. Zamanın ne kadar göreceli olduğunu sürekli ve sürekli görürüz. Hal böyle olunca insan ömrünün uzunluğu nereden baktığınıza göre değişir. Hayatınıza güzellikler katın, iş yerinizde, aile hayatınızda, arkadaşlar ile geçirdiğiniz zamanda güzellikleri hayatınızdan eksik etmeyin.
Yeni arkadaşlar bul ve mutlu ol! Mottonuz bu olsun… Sizin gibi düşünen, sizin gibi eğlenen, sizinle aynı dünyada yaşayan insanlarla daha çok zaman geçirin. Düşüncelerinize ve duygularınıza uyan insanları bulmak için Nefesim.org gibi yeni bayan sohbet odası olarak bizleri deneyebilirsiniz.
Bir lisan, bir insan demişler. Hayatınızın geri kalanında yeni bir dil konuşmak istemez misiniz? Belki de arkadaş bulma sitesinden tanışacağınız kişiyle birlikte dil kursuna katılırsınız. Öğrenmek, hayata değer katan en önemli şeylerden biridir.
Sporla ilgilenmek için ne duruyorsunuz? Yeni arkadaşlar bulun ve spordan hoşlanan bir ekip olarak aktiviteler düzenleyin. Bu halı saha maçı da olabilir, hafta sonu koşusu da… Ama hayata değer katın, kendinize güzel bir hayat armağan edin yeter…
Aile bağlarınızı güçlendirin. Aile, hayattaki en önemli şeylerden biridir. Geçmişe dönük olarak affedici, geleceğe dönük olarak da anlayışlı bir hayat kurun kendinize. İyi gelecektir, eminiz.
Hayatınızın amacını belirleyin. Ne için yaşadığınızı bulun ve onu daha güzel hale getirmeye çalışın.
Hayat, sevdiklerimizle, hayal ve umutlarımızla, güzelliklerle dolu olunca tat verir. Siz de hemen yeni arkadaşlar bulmak için Nefesim.org’a buyurun ve hayatınızın geri kalanını mutlu hale getirecek o özel kişi ile tanışma şansını yakalayın.

normal-canlialem2-400x3001

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
443 okuma
5 Eylül, 2016
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?